Bezplatná registrácia

Pri registrácii na prácu plavčíka neúčtujeme žiadne poplatky

Zľava 100 USD

Za výcvik American red Cross po zľave zaplatíte iba 150 USD

Školenie zadarmo

U nás máte kurz Pool Operatora úplne zadarmo

Platené nadčasy

Ponúkame garantované, dobre ohodnotené platové podmienky

Pozitívny side effect – plavčíkom v USA – dôvody zlepšenia plávania

Hoci bol len November začal som uvažovať o letnej brigáde, veď ako sa hovorí štastie praje pripraveným a kedže som chcel za prácou vycestovať, nebolo na čo čakať.

Z preplnenej intrákovej nástenky som vyhodnotil možnosť A) pomocné práce niekde v horúcej kuchyni alebo možnosť B) slnko, voda, leto ako plavčík v USA na bazéne okolo Washintonu DC ……. B je správne, ale malo to háčik. Moje plavecké schopnosti boli v ten sychravý novembrový deň jemne povedané podpriemerné. Nenechal som sa odradiť a zavolal som. Dozvedel som sa aké sú podmienky uspešného absolvavania povinného výcviku aj koľko mám zhruba času na to aby som zamakal a dostal sa plavecky na potrebnú úroveň.

Som muž činu a tak som hneď na ďalš&ia cute; deň s kamošom (v minulosti aktívnym plavcom) zamieril na miestnu plaváreň. Od toho dňa som trénoval dvakrát týždenne. Kamarát mi pomohol podstatne zlepšiť štýl plávania a ja som poctivo pracoval na svojej kondičke. Nástupom skúškoveho som si uvedomil že môj chrbát, ktorý má pravidelne bolieval pri dlhých hodinách nad skriptami už nebolí. Plávanie mi robilo čoraz väčšiu radosť. V marci som sa stal certifikovaným plavčíkom a koncom mája som už sedel na svojom bazéne, pekne na slniečku pripravený na novú pracovnú skúsenosť.

Plávaniu som ostal verný, ono toho slnka bolo niekedy až príliš, ale bazén a sprchy boli vždy po ruke. Plávam dodnes, stretávame sa pravidelne skupinka nadšencov. A po roku môžem povedať, že som našiel šport s ktorým to možme spolu ťahať až do dôchodku. 😉Aktívne spolupracujeme: