BONUS 200 USD

“Early Bird” – prihlásenie sa do konca kalendárneho roka

Zľava 100 USD

Za výcvik American red Cross po zľave zaplatíte iba 150 USD

Školenie zadarmo

U nás máte kurz Pool Operatora úplne zadarmo

Platené nadčasy

Ponúkame garantované, dobre ohodnotené platové podmienky

Kto sme

Vitajte na našej stránke. Sme autorizovanými zástupcami spoločnosti High Sierra Pools Inc. www.highsierrapools.com

Zamerali sme sa na dlhoročnú spoluprácu jedine tejto najvýznamnejšej spoločnosti v danej oblasti, kde máme osobné skúsenosti z rôznych pozícii počas našich študentských čias a oceňujeme profesionálny prístup.

Naša činnosť je evidovaná a schválená úradmi SR pod spoločnosťou:

Lifeguard SK, s.r.o., IČO: 46 914 391, DIČ: 2023658901

Naším zámerom je, aby si každý študent odviezol z USA len tie najlepšie spomienky, zdokonalil si anglický jazyk, získal cenné skúsenosti, zarobil peniaze, získal nových priateľov, alebo len tak strávil leto mimo domova a mal možnosť cestovať po celej krajne… Všetci sa zhodnú v jednom, je to životná skúsenosť, ktorá častokrát mení život.

Ponúkame garantovanú pracovnú zmluvu, výcvik potrebný pre získanie certifikátov American Red Cross, prácu pod vedením skúsených supervisorov, asistenciu High Sierra Pools office (možnosť komunikácie aj v slovenčine).

Zamestnávateľ

High Sierra Pools, Inc. poskytuje zamestnanie prevažne mladým ľudom, ktorí majú chuť pracovať ako plavčíci v USA, v Washington D.C., Virginia, Maryland, New Jersey, Delware, Connecticut, Boston/Massachusetts, Virginia Beach (Tidewater) a ich priľahlé okolia avšak stále v rámci mesta.

Táto spoločnosť je jedna z TOP spoločností v danej oblasti. Poskytuje zamestnanie hlavne študentom vysokých škôl v čase letných prázdnin. Svojich zamestnancov hľadáme na Slovensku aj iných krajinách.

Sierra bola založená pred mnohými rokmi, presnejšie 1992 s cieľom poskytovať vysoké štandardy zamerané na bezpečnosť a profesionalitu služieb na komerčných bazénoch. Zabezpečuje kompletný bazénový servis ako aj certifikovaný personál, celoročný servis, údržba a renovácie.

Bazény sa nachádzajú v rezidenčných, ale aj biznis oblastiach, konkrétne spomenieme apartmánové komplexy a kondomíniá na bežné bývanie, hotely, fitness kluby, rekreačné zariadenia, vládne priestory až po športové zariadenia.

Pracovať pre High Sierra Pools, Inc. na severovýchodnom pobreží USA je vecou prestíže a nazbieranie skúseností vhodných pre život aj ďalšiu pracovnú kariéru. Pôsobenie u nás má váhu, naši účastníci radi tým obohatia svoje CV.

Referencie od našich účastníkov

Dlho som vahal, ci ist na Work and Travel na plavcika v USA alebo nie. Kazde leto som mal doma spustu akcii, vyletov… a bal som sa aby som nieco “nezmeskal”. No urobil som jedno z mojich naj rozhodnuti v zivote, a vobec nelutujem ze som sa rozhodol ist. S vybavovanim a vsetkymi pripravami mi pomohol Michal zo slovenskych recruiterov, a od konca maja do zaciatku septembra som si uz len uzival moje najlepsie prazdniny. Super partia, super robota, zabava, leto, voda. No a po 3 mesiacoch prace potom prislo to najlepsie – cestovanie. Naplanovali sme si s partiou plavcikov 2 tyzdnovu cestu po vychodnom pobrezi, kde sme videli Chicago, Detroit, Niagary, Boston, NY, Miami a cele sme to zakoncili tyzdnovou plavbou po Karibiku, co bola absolutna parada! Keby sa dalo, hned idem zas, ale uz som po skole. 10/10 🙂

plavcik-1
Juraj K.

Vidieť a zažiť Ameriku je snom veľa ľudí. Takto pred rokom v novembri som ani len netušil, že v Júni sa tento sen stane skutočnosťou. Vždy som s filmov, youtube, obrázkov videl aké to je v USA. Plavčíkovanie je jedna s najlepších brigád pre študentov s bonusom, že v USA spoznáte množtvo ľudí z iných krajín. Mal som obavu, ako chlapec s Liptovského Mikuláša s mojou angličtinou, ale ak ste mali na strednej angličtinu a základy viete, tak sa len zlepšíte :). Stačí byť priateľský a naučiť sa dodržiavať svoje povinnosti ako “Lifeguard” a ľudia v bazéne, Vás budú rešpektovať. S komunikáciou s HSP a “Supervisors” (nadriadení) som nemal žiadne problémy, naopak s malými problémami, mi vždy vedeli pomôcť a mohol som sa vždy na nich spoľahnúť. Prístup k študentom z Európy v USA v HSP je na vysokej úrovni vo všetkých smeroch. S ubytovaním som bol nad mieru spokojný (s intrákom sa to nedalo porovnať) :). Taktiež HSP organizuje aj zopár spoločných akcií v USA, kde spoznáte ďaľších zaujímavých ľudí. Za seba môžem povedať, že v USA sa mi splnil sen a pre tých ktorí váhajú “Don’t worry!”.

simon-p
Simon P.

Vedela som, ze chcem zazit neobycajne leto, no ako studentka som si pocas neho potrebovala aj zarobit peniaze, aby som si mohla dopriat pocas semestrov a neobtazovala stale rodicov. Tu sa mi vyskytla moznost Ameriky a prace plavcicky. Vahala som, no ked som si uvedomila, co by som mala z pracovneho leta v Cechach alebo na Slovensku, nemala som nad cim rozmyslat. Vyplatilo sa – zazila som skvele leto, spoznala novych ludi, oddychla si od domaceho vzduchu a videla kopec miest, na ktore by som sa len tak nedostala. Riadila som sa doporuceniami agenturi ci Michala a nic mi nechybalo. Urcite sa chcem vratit aj o rok. Dakujem vsetkym, ktori spravili moje leto prave takym, ake bolo. 😉

received_10213940467855286
Monika Z.

Stráviť študentské leto na bazénoch v Amerike bola najlepšia voľba, pôjdem znova na ďalšie leto a ešte budem mať vyššiu výplatu. Nejde len o to, najlepšie sú zážitky s kamarátmi, s ktorými som prišiel ale hlavne veľa som ich aj našiel a to z rôznych krajín. Je tam také zvláštne puto medzi študentami plavčíkmi, ktoré myslím pretrvá, bude záležať len na nás. Skutočne sa teším na ďalšie leto, už budem ostrieľaný a ešte lepšie si zabezpečím leto…

11960087_1018540521523308_7705458954151937916_n
Jozef H..

Leto v USA ako plavčík bolo to najlepšie. Hlavným dôvodom prečo som chcela ísť do USA bolo zlepšiť si angličtinu. Ale získala som oveľa viac. Nielenže som sa zlepšila v jazyku, ale spoznala som aj skvelých ľudí a našla si nových kamarátov z rôznych krajín. Mám strašne veľa skúseností a zážitkov, na ktoré nikdy nezabudnem. Navštívila som miesta ako napr. Alexandria, New York, Boston, Niagara Falls, Great Falls, Washington DC, Ocean City… Pôvodný plán na cestovanie po práci boli Bahamy a Miami, ale kvôli hurikánu sme to museli na poslednú chvíľu zmeniť na iné miesta. Tým, že USA je krajina, ktorá ponúka veľa zaujímavých miest, to nebol to až taký veľký problém. Môžem len vrelo odporúčať… 😉

dav
Lívia H.

Rozhodli jsme se odjet do USA jako plavčíci a určitě to bylo správné rozhodnutí. Můžeme to všem jen doporučit. Práce byla pohodová, super lidi okolo a anglicky jsme mluvili skoro pořád… co víc si přát 🙂 Po skončení hlavní sezóny přišla třešinka na dortu, očekávané cestování around USA. Navštívili jsme nejoblíbenější místa v Americe jak na East Coast, tak West Coast. Toto cestování bylo prostě TOP. Pokud nezažiješ, nepochopíš.

Matěj & Klára

img_6484
Matěj H. & Klára S.

Leto v USA bolo pre mňa to najlepšie leto, aké som mohol mať. Práca bola jednoduchá a zábavná, apartmán a spolubývajúci boli skvelí, ako aj kolegovia – robil som s američanmi, čiže som si zlepšoval angličtinu každý deň, a kamarátom slovákom, takže som sa cítil aj ako doma. Pokiaľ sa obávate alebo premýšľate či máte ísť do USA, jednoznačne choďte!!! Skvele si zarobíte robou, ktorá je viac zábavou ako robotou (hoci ju treba brat vážne a vždy dávať pozor), zlepšíte anglinu (ak ju dobre neovládate, nebojte sa. američania cudzincov berú veľmi pozitívne a každý sa s vami chytá do reči), spoznáte super ľudí a môžete navštíviť nádherné miesta. Ja sám sa cítim po tomto lete ako úplne iný človek a preto idem aj na budúce leto. Poď aj ty 🙂

Milos K
Miloš K.

Ahoj, prožít celé léto v USA jako plavčík je paráda. Není to jako u nás, baví vás to. 😀 Poznáte hromadu nových lidí, uvidíte další kus světa a především zlepšíte jazyk. Zjistíte jaké je to neučit se o tom jen ve škole. Za celé léto se nebudete ani chvilku nudit, stále je nějaký program nebo hodně možností si vymyslet i nějaký vlastní, a to nemluvím o odměně formou cestování za celé léto “odpočinku” na bazéně. Určitě budete i rádi když budete schopní někomu pomoci, a to nejen na bazéně a nejen v práci. Ohledně práce, bydlení apod. se u High Sierry nemusíte bát, a i kdyby byl nějaký problém, vždycky se dá vyřešit:)
Byl sem už druhým rokem a pokud se vše podaří, určitě pojedu znova. Nebojte se a určitě to alespon jednou vyzkoušejte, nebudete litovat:)

mvajda
Martin V.

Dobra rada: Na nikoho a na nič nečakaj, napakuj kufor a choď plavčíkovať do USA. Nemožné je len to, čo človek nikdy neskúsi. Ja som to vyskúšala a podarilo sa mi vycestovať za Atlantik hneď dvakrát a určite to nebolo posledný krát. Prvýkrát som bola v USA s celou partiou vo Virginii, druhýkrát sama ako prst išla úplne sama do Massachusetts, kde som spoznala tých najlepších ľudí na celom svete 😀 Ak máš strach, že prvotné náklady sú vysoké, vrátia sa ti a dovtedy sa hecni ako ja, dve brigádky a nepotrebovala som ani fuka od rodičov, lebo nezávislosť je top a keď budeš nakupovať, vieš, že za svoje a tak nemusíš tlačiť do ponožky. Hlavne sa nenechaj odradiť ničím. Ak sa bojíš angličtiny, nestresuj, všetci sme začínali ako ,,Me Tarzan, You Jane“ :D. Gramatiku som mala vždy dobrú, ale mala som blok rozprávať, kým som si nebola na stopro istá, že je to správne. Pár párties a hodne alkoholu (nebudeme si klamať 😀 ) a speakovali sme jak profíci. No a posledná z top výhovoriek je, že nemáš ísť s kým. Kebyže sa na toto spolieham, nedostanem sa v živote ani z autobusky domov. Ísť sám má svoje výhody, nemusíš sa nikomu prispôsobovať, nikdy nevieš koho spoznáš a bývajú to väčšinou tie najlepšie priateľstvá, lebo sú nečakané a budeš na to spomínať celý život. Robota pri bazéne je jednoduchá, ja osobne milujem tráviť čas von, slniť sa a plávať, ale ani poriadny lejak pri dobrej káve a knihe nebol zlý (samozrejme hodiny ti idú 😀 ). A na záver toho všetkého príde cestovanie ako čerešnička na torte a až keď začneš, zistíš, koľko veľa prekrásnych miest je a ako málo času máme. Ak niečo ľutujem, tak určite to, že som nezačala plavčíkovať hneď od prváku. Zakaždým, keď sa ma niekto opýta, kedy a čo ma robí šťastnou, tak si nostalgicky uvedomím, že vždy moja odpoveď začína rovnako a to ,,Keď som bola v Amerike…“ 😉

stanislava-c
Stanislava Č.

Ja som do USA som sa rozhodol isť po ukončení 2.ročníka Bakalarskeho štúdia. Tak som začal googliť a našiel som zopár stránok o WAT. Zohľadnil som všetky možnosti. Nakoniec som sa rozhodol pre High Sierra Pools, prečítal som niekoľko referencií a rozhodol sa zažiť niečo nové. Samozrejme som sa obával, či bude všetko v poriadku a nestratím sa, pretože som sa na to odhodlal sám. Pýtal som sa priateľov, či by sa na to niekto nedal so mnou. Počúval som samé neisté odpovede. Ak by som čakal na ostatných asi by som nikde nešiel. Nadišiel čas kurzu ktorý som úspešne zvládol, nebolo to nič ťažké a zažijete tam kopec srandy. Všetko ohľadom plavčíkovania nám bolo vysvetlené po slovensky, takže sme to všetci pochopili a zvládli. Bolo potrebné ešte vybaviť víza. S tým mi prvý rok pomohla agentúra Student Agency ktorú odporúčam. Pred príchodom do USA som bol plný očakávaní ale aj obáv, ale snažil som s myslieť pozitívne. Napriek tomu že som sa programu zúčastnil sám, som sa na letisku stretol s pár ľudmi ktorý leteli so mnou, čo bolo super, pretože som nikdy tak ďaleko neletel. Po prílete nás na letisku vyzdvihli ľudia z HSP a spoločne sme šli na centrálu, kde sme dostali zmluvy, všetko čo ma zaujímalo mi vysvetlili, vyfasovali sme uniformy a potom po nás prišiel supervízor, ktorý nás odviezol na apartmány. Aparatmány boli veľmi pekné a bolo tam všetko potrebné (práčka, sušička, chladnička, mikrovlnka, príbory). Vyzeralo to fakt cool :D. Spali sme síce na nafukovacích posteliach, ale úplne som si na to zvykol a spalo sa na tom krásne 😀 (Po celom pracovnom dni na slnku). Hneď na druhý deň po mňa prišiel supervizor a šli sme sa pozrieť na môj bazén. Práca plavčíka bola pre mňa úžasnou skúsenosťou, zdokonalil som si jazyk, spoznal nových ľudí. Nestretol som sa s nikým, alebo ničím o kom by som mohol napísať niečo zlé. Aj keď niekto mal s niečim problém, HSP sa to snažila vždy riešiť. V dobrom ma prekvapil prístup a správanie niektorých ľudí v USA. Čerešničkou na torte bol záver leta kedy som začal cestovať, New York, Miami, San Francisco, Los Angeles, Las Vegas, plavba loďou po Karibiku, úžasné nádhery národných parkov na západe Ameriky. Nehovoriac o super ľudoch, ktorých som spoznal. Úprimne nepoznám niekoho kto by ľutoval, že sa zúčastnil tohto programu. Preto ak váhate, dúfam že moja skúsenosť vám pomôže v rozhodovaní. Vďaka tomuto programu som prežil najúžasnejšie chvíle v živote. Náklady sa vám vrátia ak nepotrebujete míňať peniaze na hlúposti a viete rozumne nakladať s financiami. Každopádne mne to za tie peniaze jednoznačne stálo a neľutujem to 😉

jaro-h
Jaroslav H.

Pre rodičov

Milí rodičia, od roku 1996 poskytuje HIGH SIERRA POOLS prácu študentom vysokých skoľ prostredníctvom medzinárodne program Work & Travel.  Ide o sezónnu prácu bazénového plavčíka v trvaní cca 3 mesiacov (koniec mája – začiatok septembra) na severo-východnom pobreží USA od Bostonu po Norfolk .

Ročne spolupracujeme so stovkami  vysokoškolských študentov z celého sveta ktorým umožníme vycestovať do USA s istotou pracovného miesta a pravidelnej mzdy. Postaráme sa taktiež o ubytovanie a základné vybavenie apartmánu, ktorý je zdieľaný ďalšími študentmi.  HIGH SIERRA POOLS bude vášho potomka sprevádzať počas celého pobytu už od jeho vyzdvihnutia na letisku.

O toto sa postaráme:

 • Vyzdvihnutie z letiska, či stanice (nutný príchod pred 7 hodinou večer).
 • Pomoc pri zorientovaní sa po príchode – uniforma, formuláre, inštrukcie na administratívne úkony (Social Security Card – číslo sociálneho zabezpečenia nutné na legálnu prácu v USA).
 • Ubytovanie v klimatizovanom apartmáne – kuchyňa vrátane vybavenia, matrace, stôl, stoličky, telefón. Z domu stačí priniesť posteľnú bielizeň a vankúš s dekou. Apartmány pre študentov sú čisté, vymaľované presne v takom stave ako ich dostane do prenájmu bežný občan. Všetky  apartmánové komplexy majú 24-hodinovú recepciu a strážnu službu.  Štandardom je bazén, fitness, pracovňa a miesto s internetom.
 • V deň nástupu do práce poskytneme zaškolenie nadriadeným supervizorom.
 • V prípade zdravotných problémov pomôžeme s návštevou u lekára. Každý študent je povinne poistený v rámci poplatku program Work & Travel. Ak sa stane úraz či nehoda, budeme Vás informovať v slovenskom či inom európskom jazyku. Každý študent je povinný poskytnúť kontakt na rodinného príslušníka pre prípad naliehavej situácie (emergency contact).
 • Mzda je vyplácaná pravidelne formou šeku každé 2 týždne. Študent si v miestnej banke vytvorí bezplatný účet, na ktorý si mzdu pripíše alebo vyberie hotovosť. Zo mzdy sú odvedené štátne a federálne dane v rámci platnej legislatívy. Odpočítajú sa tiež programové poplatky, ktoré sú rozdelené na celé pracovné obdobie (ubytovanie, potenciálne vratná záloha za apartmán, bicykel).

Čo očakávame:

 • úspešne absolvovat výcvik plavčíka na Slovensku
 • dodrzať časový plán a inštrukcie
 • byť samostatný
 • proaktívne komunikovať  v anglickom jazyku!
 • zodpovedný prístup k práci – dodrziavanie terminov a pravidiel
 • po sezóne odovzdať apartmán v čistom, nepoškodenom stave = podmienka vrátenia 150 USD zálohy

Aktívne spolupracujeme: